Hledání
Archiv
Další články z rubriky
Kontakt

Golf world Prague 2008

O víkendu jsem neodolal a šel se podívat na první ročník veletrhu golfu a golfové turistiky. Stálo to za to?

Vstupenka se dala sehnat zdarma a tak jsem neměl příliž velká očekávání, co všechno na veletrhu uvidím. (vynechávám mezihru o tom, že když si volnou vstupenku zapomenete v práci, tak to stejně přijde na 80 Kč). Webové stránky http://www.golfworldprague.cz/ zmiňovaly přes 35 vystavovatelů a rozsah jednoho pavilónu. Reálně se svižným krokem daly atrakce projít za 15 min, krokem rozvážným za minut 30.

A co mě zaujalo?

- Golf Hostivař připravil soutěž v pattování na 30m. Myslím, že patuju obstojně, ale se ctí jsem určitě neodešel. Kdybych se chtěl vymlouvat, tak řeknu, že to bylo ještě horší než na zimních greenech.
- Golf Benátky nad Jizerou nabízeli volné feečko za vyplnění anktety - no, neber to
- Golf Yacht o sobě dal vědět sice v malé expozici ale o to s luxusnějším vozidlem. Otvírají 1.3. - už aby to bylo.
- FOMEI, a.s. zde předvádělo svůj herní simulátor pro hokej, fotbal, baseball, basket a samozřejmě golf. Dal jsem se do řeči s obchodníkem a cena mi přišla tak atraktivní, že plánuju přeměření naší sušárny. Nebylo by skvělý mít něco takového doma? Herní vlastnosti jsem si bohužel nezkusil, vyšlo slunce a to infračerveným čidlům nedělá úplně dobře.
- Nejlepší zážitek, který jsem si z veletrhu odnesl byla přednáška trenéra Alana Babického pro úplné začátečníky. Výklad mě naprosto ohromil a nemít zavedeného trenéra, tak jsem ho tu určitě našel. Golfu se už skoro rok věnuju a přesto mě hodinová prezentace příjemně obohatila a ještě pobavila. Víte třeba kolikrát se podaří začátečníkovi zasáhnout míček při první hodině? Cca 3x. :-)

Co by se dalo zlepšit?

- Více expozic - takhle je skoro drzost tomu říkat veletrh.
- Více aktivit - u patování byla největší fronta a naprosto oprávněně - jsme hraví a soutěživí
- Více marketingu - jak říká Steve, tady v Čechách nikdo moc neumí dělat ten golfový marketing a i tady to bylo vidět - je třeba propagovat, komunikovat, prostě být vidět. Golfisti jsou dobrá cílová skupina...

Fotogalerie

Golfyacht Patovani v Hostivari Alan Babicky Simulator FOMEI Prednaska Alana Babickeho Shipuje doma v obyvaku Golf Benatky nad Jizerou

Lopo

Golf | datum20.02.08 | 5910x | Poslat e-mailem

Diskuze:Golf world Prague 2008

Jméno: e-mail:
Nadpis příspěvku:
Vlastní text:Používat HTML?


Články na podobné téma

Navrhněte si svůj vlastní putter (vyšlo 29.08.09)
Golfovézprávy.cz spuštěny (vyšlo 25.03.09)
Hole in one (vyšlo 03.08.08)
Žasnu: Golf Style Marathon Konopiště (vyšlo 16.06.08)
Slepí hasiči (vyšlo 11.06.08)
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu