Hledání
Archiv
Další články z rubriky
Kontakt

IV. Den koní v Líšnici aneb Z pohádky do pohádky

Už teď se dá říci,že Den koní pořádaný Občanským sdružením Dámy v sedle jest "tradiční". Čtyři roky tvrdé práce se 5.května 2007 předvedly v plné síle.

Jakožto osoba, která se jich účastní od jejich počátku, musím říci, že akce stoupá svou kvalitou strmě vzhůru. Nejen účinkující předvedli fantastické výkony před téměř 250 diváky, ale i organizace má svůj nemalý podíl na úspěchu.  Za všechny musím vyzdvihnout moderátora Ivana Gruzu, který nás celým programem mistrně provedl.

Dámy v sedle při závěrěčném defilé

Pravda, počasí nebylo úplně takové, jaké bychom si přáli. Nicméně dost slušné na splnění všech bodů programu. A že stál za to. Jedna pohádková postavička střídala druhou. Každá vlastní hudební námět, který krásně podtrhoval atmosféru ukázek umění v dámském sedle nebo vedení trigy v podání p.Sádla s minohorses a einhornu p.Svobody s poníky. Samozřejmě jak hudba, tak i kostýmy ladily ke každé roli. Měli jsme možnost vidět Kocoura v botách, Saxanu, Sněhurku a mnoho dalších.

  Sněhurka Marcela Hrušková a Ralf Když se načančám Duhové víly

Nechyběla také ukázka dobových a orientálních tanců (včetně výuky) v podání taneční skupiny Ambrosia a šermířské vystoupení Spolku Sv.Simeona. Pro dokreslení Vaší představy shlédněte fotogalerii na stránkách Dam v sedle.

Na závěr bych rád poděkoval všem účinkujícím i orgům (včetně rodinných příslušníků) za jejich úžasnou práci. Věřím, že příští ročník bude neméně úspěšný. Jak programem, tak i počtem diváků.

Mgr

Mgr

Přátelé | datum07.05.07 | 6085x | Poslat e-mailem

Diskuze:IV. Den koní v Líšnici aneb Z pohádky do pohádky

... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu