Hledání
Archiv

Pozvánka: Pohyb? Tanec!

Pojďte se podívat na výstavu fotografíí Hany Major Sládkové ve SMART gallery, která zachycuje průřez její tvorby od roku 2000 až po současnost. Výstava potrvá od 8. října do 10. listopadu 2008
Tančící fotografka a fotografující tanečnice. To oboje je v jediné osobě Hana Major Sládková, členka Asociace profesionálních fotografů ČR. Není proto divu, že ústředním tématem její tvorby je tanec – zachycení krátkých okamžiků pohybu během tanečních vystoupení našich i zahraničních souborů. Pro svou výstavu v komorní SMART Gallery Janovského zvolila opět jednoduchý název „Pohyb? Tanec!“. Jako tradičně, i na této výstavě uvidíte průřez její tvorby od roku 2000 po současnost. Z vystavených tanečních souborů a umělců jmenujme Hradišťan, NDT II, NDT III, Paco Decina, Vycpálkovci Praha a další.

Výstava potrvá od 8. října do 10. listopadu 2008. Otevřeno Po–Pá 9–19, So 10–13
Vstup do galerie je zdarma. SMART Gallery Janovského je součástí prodejny s foto technikou Bé Foto, Janovského 5, 170 00 Praha 7. Poté se výstava na měsíc přesune do partnerské SMART gallery Poděbrady, BS Relax, Tyršova 26, Poděbrady.

Kontakt: www.hanas.cz

Hana Major Sládková

Aktuality | datum04.10.08 | 24405x | Poslat e-mailem

Diskuze:Pozvánka: Pohyb? Tanec!

Jméno: e-mail:
Nadpis příspěvku:
Vlastní text:Používat HTML?


Články na podobné téma

Když na golfu prší (vyšlo 09.06.08)
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu