Hledání
Archiv

World of Warcraft - 1 - Já chci svůj originál!

Radost se nabídl, že si připraví seriál na téma, jak nepropadnout počítačovým hrám. Pro názornost si vybral World of Warcraft, které nepatří zrovna mezi ty návykové (že Barbare), a bude nás o všem informovat. S napětím tak můžeme sledovat, zda láska zvítězí tam, kde pařba bežně triumfuje.

Rozhodnutí že si pořídíme World of Warcraft se neurodilo přes noc. Bylo třeba přesvědčit Evu, že je to hra nenáročná, která ji bude taky bavit, že silná osobnost jako jsem já se na ní nikdy závislá nestane a že budu hrát s rozumnou mírou. Největší pokrok na cestě ke konečnému rozhodnutí jsme učinili při návštěvě u Leta, kdy celou hru viděla a nakonec jsme se tedy shodli.

Podrobnostmi o připojování na internet vás zatěžovat nebudu, jenom telegraficky – konzerva od párků – hledání signálu 1 – chlápek od providera se tváří dost nevěřícně – hledání signálu 2 - Radost s vrtačkou 1 – nedrží to – návštěva OBI – Radost s vrtačkou 2, 3, 4 – konečně stabilní signál.

No a pak přišel čas pořídit si samotnou hru:
„Neobjednávej to v e-shopu, zajdi do nějakýho kamennýho krámu v Praze, maj to všude.“
(Rada zkušeného ďábla Leta)

Pak by se v textu článku asi 10x opakovala sekvence „Vyprodáno“ s různými akcenty a mírou nervozity. Pak cesta do nákupního centra Letňany, kde měli podle jistého elektronického systému mít ještě pět kopií. Pak zjištění, že do nákupního centra Letňany skutečně nevede nejkratší cesta „na Skalku a pak autobusem“ jak tvrdil ten poněkud zmatený pán. Pak nákupní centrum Chodov, kde to skutečně měli všude. Pak má rezignace a koupě za vyšší cenu než tu z e-shopu. A pak věřte těm starším a zkušenějším!

Příště? Motivace, instalace, aplikace

Radost

Aktuality | datum12.01.06 | 3493x | Poslat e-mailem

Diskuze:World of Warcraft - Já chci svůj originál!

Články na podobné téma

World of Warcraft - 2 - Motivace, instalace, aplikace (vyšlo 24.01.06)
Aktuálně ze světa Warcraftu (vyšlo 15.03.06)
World of Warcraft - 3 - Swarog, profil postavy (vyšlo 08.02.06)
... pokud jste dočetli až sem, tak máte u Ferdy červený puntík
Zprávy z golfu